Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pętle za miliony na zachodzie Lublina

Utworzony przez konserwatysta, 7 września 2020 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Dewelo-troll o 70-ciu loginach z agencji don arturro  objawił się dziś jako wielki zwolennik rozwijania węzłów przesiadkowych i już sypie minusikami. Jak to się ma do wygaszania mpk, które ostatnimi czasy nabrało tempa, na to od dewelo-trola odpowiedzi nie dostaniesz. PS. W bonusie zaktualizowana lista loginów siepacza: _K_, 1223445, Agent_Tomek, akerski, anne, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, Coffe_Taste, Ddreporter, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, Efflate, ege_szege, Ferenc, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Jacenty44, Jacob_Loui, janusz sulima, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J latif, Lelek, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mcbolo, MichalPolak, miszczu, mlody123, na_haju, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, po_co_komu_login, Qba, qwertyqaz, Robek39, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, saviano, scooby, sighter, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wncl32nfei66y, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Jeszcze Mariolubelski albo jakoś tak.
Co, Mariolubelski? Aha, już pamiętam. Dopisałeś mnie świrze na listę po tym jak raz napisałem, że jesteś najbardziej zawistną osobą na tym forum i że jestem zadowolony z wynajmu mieszkania, bo więcej na tym zarabiam niż kiszący kasę na oprocentowanych po 0% lokatach. Wystarczy napisać RAZ coś krytycznego o tym wariacie "kronikidewelorozwoju", a też od razu wylądujecie na jego "liście nicków". Zachęcam do spróbowania :D
To jest ciężki przypadek kliniczny. Szkoda i czasu i klawiatury na takich. Upośledzony człowiek wszędzie widzący 5G, dewelo-rozwój i agencję PR a do tego za wszelką cenę próbujący na siebie zwrócić uwagę innych.
Zdecydowanie tak. Trochę już tych trolli na forach DW i KL widziałem, ale ten jest chyba w najpoważniejszym stanie. Gdyby miał jakąś rodzinę to powinni go przymusem od internetu odciąć na jakiś czas, bo typ jest na prostej drodze do Abramowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-troll o 70-ciu loginach z agencji don arturro  objawił się dziś jako wielki zwolennik rozwijania węzłów przesiadkowych i już sypie minusikami. Jak to się ma do wygaszania mpk, które ostatnimi czasy nabrało tempa, na to od dewelo-trola odpowiedzi nie dostaniesz. PS. W bonusie zaktualizowana lista loginów siepacza: _K_, 1223445, Agent_Tomek, akerski, anne, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, Coffe_Taste, Ddreporter, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, Efflate, ege_szege, Ferenc, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Jacenty44, Jacob_Loui, janusz sulima, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J latif, Lelek, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mcbolo, MichalPolak, miszczu, mlody123, na_haju, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, po_co_komu_login, Qba, qwertyqaz, Robek39, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, saviano, scooby, sighter, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wncl32nfei66y, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Jeszcze Mariolubelski albo jakoś tak.
Co, Mariolubelski? Aha, już pamiętam. Dopisałeś mnie świrze na listę po tym jak raz napisałem, że jesteś najbardziej zawistną osobą na tym forum i że jestem zadowolony z wynajmu mieszkania, bo więcej na tym zarabiam niż kiszący kasę na oprocentowanych po 0% lokatach. Wystarczy napisać RAZ coś krytycznego o tym wariacie "kronikidewelorozwoju", a też od razu wylądujecie na jego "liście nicków". Zachęcam do spróbowania :D
Uderz w stół, a nożyce się odezwą
 Kolejny dowód, że dewelotrol w 70+ odsłonach cały czas czuwa nad forum (a przynajmniej w godz. 9,00 - 23,00 - chyba jest ich dwóch, bo kto by wyrobił 14 h klikania w czerwone i zielone łapki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kronikidewelorozwoju to taka Jola Rutowicz Dziennika Wschodniego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dewelotroll minusikuje od początku - zapłacą patodeweloperzy:  Dewelo-troll o 70-ciu loginach z agencji don arturro objawił się dziś jako wielki zwolennik rozwijania węzłów przesiadkowych i już sypie minusikami. Jak to się ma do wygaszania mpk, które ostatnimi czasy nabrało tempa, na to od dewelo-trola odpowiedzi nie dostaniesz. PS. W bonusie zaktualizowana lista loginów siepacza: _K_, 1223445, Agent_Tomek, akerski, anne, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, Coffe_Taste, Ddreporter, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, Efflate, ege_szege, Ferenc, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Jacenty44, Jacob_Loui, janusz sulima, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J latif, Lelek, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mariolubelski, Mcbolo, MichalPolak, miszczu, mlody123, na_haju, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, po_co_komu_login, Qba, qwertyqaz, Robek39, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, saviano, scooby, sighter, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wncl32nfei66y, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He? Co za debil, nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He? Co za debil, nie mam pytań.
 Faktycznie, może się wydawać, że gubernator dewelo-grodu POstradał zmysły. Ale moim zdaniem w tym szaleństwie jest metoda - zatopienie finansu gminy ułatwi przejęcie resztek jej majątku przez oligarchię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te węzły są tak samo potrzebne jak buspasy na Muzycznej, gdzie teraz przejeżdża 1 pusty trolejbus raz na godzinę. Po ostatniej likwidacji kursów ludzie poprzesiadali  się do prywatnych samochódów i na pewno nie wrócą do korzystania z beznadziejnej komunikacji miejskiej. Te węzły to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
 To prawda i doskonale teraz widać jak zakorkowało się centrum przez samochody, podczas gdy autobusy i trolejbusy wożą powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zadał sobie pytanie jak wykorzystywana jest pętla za Woká? Utopone miliony podatników ,kiedy za takie rzeczy będą zamykać w tym kraju z tektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He? Co za debil, nie mam pytań.
Faktycznie, może się wydawać, że gubernator dewelo-grodu POstradał zmysły. Ale moim zdaniem w tym szaleństwie jest metoda - zatopienie finansu gminy ułatwi przejęcie resztek jej majątku przez oligarchię.
 To było o tobie koleś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie mam pieniędzy własnych, a ktoś mi daje tylko część, ale pod warunkiem, że zrobię coś co jest mi zbędne to rezygnuje, bo nie będę siebie bez sensu zadluzac. To nie są inwestycje przyszłościowe, bo nikt nie wie, czy za 10 lat bus pas będzie w ogóle potrzebny, a ulice, które są i na których brak asfaltu, albo jest w tragicznym stanie akurat będą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te węzły są tak samo potrzebne jak buspasy na Muzycznej, gdzie teraz przejeżdża 1 pusty trolejbus raz na godzinę. Po ostatniej likwidacji kursów ludzie poprzesiadali  się do prywatnych samochódów i na pewno nie wrócą do korzystania z beznadziejnej komunikacji miejskiej. Te węzły to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
To prawda i doskonale teraz widać jak zakorkowało się centrum przez samochody, podczas gdy autobusy i trolejbusy wożą powietrze.
 Przed wirusem, na Muzycznej też jeździł jeden trolejbus na godzinę. Po prostu ten bus pas jest tam tak potrzebny jak zającowi dzwonek. Wasze stawianie sobie plusow przy komentarzach pozytywnych dla zbędnych inwestycji nie zaczaruje rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie mam pieniędzy własnych, a ktoś mi daje tylko część, ale pod warunkiem, że zrobię coś co jest mi zbędne to rezygnuje, bo nie będę siebie bez sensu zadluzac. To nie są inwestycje przyszłościowe, bo nikt nie wie, czy za 10 lat bus pas będzie w ogóle potrzebny, a ulice, które są i na których brak asfaltu, albo jest w tragicznym stanie akurat będą.
 Dlaczego zbędne skoro ludzie wciąż przeprowadzają się pod miasto? Wiesz jakie przyrosty mieszkańców w ostatnich latach notują gminy ościenne? Założę się, że na co dzień korzystasz wyłącznie z samochodu i dlatego piszesz w ten sposób. Gminy ościenne dopłacają do wydłużonych kursów komunikacji miejskiej, więc jak widać nie wszyscy ludzie mieszkający w Głusku, Konopnicy czy Wólce muszą do Lublina wjeżdżać samochodami. Zachęta w postaci węzłów to dobry i przyszłościowy pomysł. I nie do końca rozumiem co ma kilka kresek farby położonych na Muzycznej wspólnego z przedłużeniem Muzycznej jako takim. Farbę można w każdej chwili zetrzeć i buspas znika. Chyba nie twierdzisz, że przedłużenie Muzycznej było niepotrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie mam pieniędzy własnych, a ktoś mi daje tylko część, ale pod warunkiem, że zrobię coś co jest mi zbędne to rezygnuje, bo nie będę siebie bez sensu zadluzac. To nie są inwestycje przyszłościowe, bo nikt nie wie, czy za 10 lat bus pas będzie w ogóle potrzebny, a ulice, które są i na których brak asfaltu, albo jest w tragicznym stanie akurat będą.
Dlaczego zbędne skoro ludzie wciąż przeprowadzają się pod miasto? Wiesz jakie przyrosty mieszkańców w ostatnich latach notują gminy ościenne? Założę się, że na co dzień korzystasz wyłącznie z samochodu i dlatego piszesz w ten sposób. Gminy ościenne dopłacają do wydłużonych kursów komunikacji miejskiej, więc jak widać nie wszyscy ludzie mieszkający w Głusku, Konopnicy czy Wólce muszą do Lublina wjeżdżać samochodami. Zachęta w postaci węzłów to dobry i przyszłościowy pomysł. I nie do końca rozumiem co ma kilka kresek farby położonych na Muzycznej wspólnego z przedłużeniem Muzycznej jako takim. Farbę można w każdej chwili zetrzeć i buspas znika. Chyba nie twierdzisz, że przedłużenie Muzycznej było niepotrzebne?
 Ludzie z gmin ościennych mają często po 2 samochody i nikt z nich nie będzie korzystał z komunikacji. Samochodem dojeżdzam w 20 minut do domu w Konopnicy. Autobusem (o ile w ogóle jest) jadę ponad godzinę + 15 minut z buta. Dziekuję, ale nawet jakby ktoś dopłacał to zostanę przy samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...